Shop Trailer at Young Truck & Trailer
Confirm Availability
×
×
Get Financing Form
Fast approvals with Utah’s premier credit unions and top online vendors—get financed today.
✓
Showing 1 to 7 of 7 Records
143
7
Cash/Check Price: $17,281
| Axles: | 2 |
|---|---|
| GVWR: | 9900 |
| Size: | 16' X 6'6" |
Cash/Check Price: $10,600
| Axles: | 2 |
|---|---|
| GVWR: | 7000 |
| Size: | 13' X 6'6" |
Cash/Check Price: $10,600
| Axles: | 2 |
|---|---|
| GVWR: | 7000 |
| Size: | 13' X 6'6" |
Cash/Check Price: $11,282
| Axles: | 2 |
|---|---|
| GVWR: | 7000 |
| Size: | 14' X 6'6" |
Cash/Check Price: $11,385
| Axles: | 2 |
|---|---|
| GVWR: | 7000 |
| Size: | 14' X 6'6" |
Maverick MAVLITE 4 DX - New - 2026
2026 Maverick Lite DLX 4 Horse Slant Load
Cash/Check Price: $22,989
Cash/Check Price: $22,989
| Axles: | 2 |
|---|---|
| GVWR: | 12000 |
| Size: | 20' X 7' |
Cash/Check Price: $20,371
| Axles: | 2 |
|---|---|
| GVWR: | 9900 |
| Size: | 20' X 6'6" |